BKB PROFİL SİSTEMLERİ
   


   

   

        

           BKB Profil Sistemleri BM Makina tarafından üretimi tamamıyla TÜRKİYE’de yapılan yük taşıyıcı özel profil sistemleridir. C formunda olan bu profiller özel soğuk çekme imalatı ile alaşımlı çelikten imal edilmektedir.
  Genel çalışma prensibi ile manuel olarak ( elle çekmeli ) yüklerin rahatlıkla taşınmasını sağlamaktadır.
  X-Y hareket yönünde çalışan özel rulmanlı arabaları ile operatöre dengeli, hassas ve kontrollü çalışma olanağı sağlar. Düşük ölü mesafeye sahip olması nedeni ile fabrika ve atölye içi dar alanlarda yüksek performans sağlamaktadır.Kullanım yerine göre çok çeşitli adaptasyon parçası bulunmaktadır.
  Bu sayede modüler yapıya sahip olmakta ve kolay montaj özelliği kazanmaktadır. İstenirse son kullanıcı montajı kendiside yapabilmektedir. BKB Profiller çeşitli vinç sistemlerinde kullanılmaktadır , özellikle;
  Genel Kullanım Alanları ;
            » Continue Montaj Hatları
            » Tekil Montaj Alanları
            » Bakım Vinçleri
            » Tezgah Üzeri Vinçler
            » Hammadde Besleme Vinçleri
            » Fabrika ve Atölye içi Hafif Kreynler BKB profil sistemleri sürekli üretim hatlarında montaj kolaylığı sağladığından dolayı özellikle Otomotiv sektöründe , Bebek&Hijyenik Bez sektöründe, Otomotiv yan sanayinde, Beyaz Eşya sektöründe, Hareketli Kapı sistemlerinde, Depolama sektöründe.

  Katalog Bilgileri

  x